خرید مهره مار اصل هندوستان ارزان قیمت

livi lhv hwg
قیمت:10,000 تومان
افزودن به سبد خریدخرید مهره مار اصل

مهره مار جذابیت زا ( اصل اصل )

حتما تا حالا در مورد مهره مار شنیدید؟؟!!

فروش مهره مار ,مهره مار ,مهره مار واقعی, مهره مار اصل, مهره مار با کیفیت, مهره مار جذابیت, مهره مار طبیعی ,مهره مارها ,گرنبند مهره مار ,جذب جنس مخالف ,خرید مهره مار ,خرید پستی مهره مار ,سنگ مار

خرید مهره مار اصل

قیمت این مجموعه بی نظیر فقط ۱۰۰۰۰تومان می باشد

مهره مار طبیعی چگونه تهیه میشود ؟
یکی از مهم ترین سوالات شما چگونگی تهیه مهره مار (اصلی) است؟ نوعی ترشح طبیعی بر بالای سر مار (نر و ماده) هنگام جفت گیری آغاز میشود و به سرعت سفت و مستحکم ( به سختی سنگ) میشود که به آن مهره مار می گویند ، در روش تهیه سنتی پس از جفت گیری مار در طبیعت و یا در محل زندگی آن ها مهره ها ی مار جمع آوری می شوند که به دلیل سختی کار ممکن است با قیمت های بالایی (با توجه به ارزش های بالای این مهره ها) به فروش میرسند ، در این روش مشکل اصلی امکان جفت نبودن مهره های مار است.
در روش مدرن تر نژاد های از مار که بیشتر جفت گیری کرده و بهترین مهره مار را تولید میکنند جمع آوری شده و به صورت جفت جفت نگهداری مشوند و در شرایط مناسب آب و هوایی و تغذیه قرار میگیرند تا جفت گیری بیشتر داشته باشند و تمام مهره های آن ها جمع آوری شود ، از جمله مزایای این روش جفت بودن قطعی مهره های مار و قیمت تمام شده بسیار پایین آن است.
مهره ما های ده کالا به دلیل مناسب تر بودن قیمت از خارج کشور وارد می شوند (مهره مار در برخی از کشور های خارجی مخصوصا هندوستان و کشور های عربی اهمیت و ارزش بسیار بالاتری نسبت به ایران دارد).

فروش مهره مار ,مهره مار ,مهره مار واقعی, مهره مار اصل, مهره مار با کیفیت, مهره مار جذابیت, مهره مار طبیعی ,مهره مارها ,گرنبند مهره مار ,جذب جنس مخالف ,خرید مهره مار ,خرید پستی مهره مار ,سنگ مار

جلب توجه فوق العاده افراد به شما بدون اختیار

جلب احساسات جنس مخالف و….

این یک خرافات نیست توضیحات این معجزه گر را دقیق بخوانید…

مهره مار جذابیت زا ( اصل اصل )

خرید مهره مار اصل

 

ابتدا بسته را درب منزل تحویل بگیرید سپس وجه موردنظر را به مامور پست بپردازید.

محتویات بسته شامل:

*یک جفت (دو عدد)مهره مار اصل

*دو عدد طلسم محبت

*یک عدد نیش مار

خرید مهره مار اصل هندی

قیمت این مجموعه بی نظیر فقط ۱۰۰۰۰تومان می باشد

قیمت این مجموعه بی نظیر فقط ۱۰۰۰۰تومان می باشد

خواص مهره مار چیست؟
مهره مار دراولین برخورد شاید مساله ای خرافاتی بنماید ولی علم نوین متافیزیک که از جمله علوم پیشرفته وجدید بشر است وواقعیات پنهان بسیاری از موضوعات را کشف واثبات مینماند وعلم سنگ درمانی یکی از شاخه های بسیارجزیی آن است که امروزه توانسته است بسیاری از مشکلات حاد بشر را حل کند درخصوص مهره مار متافیزیک اینگونه اظهار نطر میکند : هرشيء در جهان هستی بواسطه جوهره ساختاری خود نیرویی مغناطیسی دارد وبرآیند این انرزی های نهفته منتشر شده از اجسام واشیاء بصورت بسیار موثر وقابل مشاهده نظمی را در جهان هستی پدید می آورند که در قرآن مبین هم از آن یاد شده که در آیاتی به نگاه داشته شدن ستارگان وزمین درآسمانها با ستونهای نامریی به اذن خداوند قادرمتعال یادشده است.
مارهای نر وماده به دلیل وضعیت خاص آناتومیک خود ازشرایط متفاوتی برخوردارند تا انگیزش برای آمیزش را پیداکنند وبر آن وضعیت فائق آیند و با این عمل ادامه بقاء یابند .خداوند متعال متابولیسم بدن مار را بگونه ای آفریده است که درطول سال یک ترشح استخوانی ازجنس شاخ بر روی سرخود همانند پینه ترشح مینماید که دارای بیشترین بار مغناطیسی نسبت به سایر اجسام واشیاء است وبصورت تک قطبی است که آن را بنام مهره مار میشناسیم.
مهره مار درمارهای نر بار مثبت ومهره مار در مارهای ماده حامل بار انرژی منفی هستند که مانند آهنربایی متابولیک دوجفت را بسوی هم جذب نموده ومقربت برای ادامه نسل را باعث میگردد .
اندازه این مهره ها حدودا بین 3 عدد لپه معمولی است. بعد از عمل جفت گیری این مهره ها از سر مار جداشده وبرزمین می افتد اگرفردی بتواند این مهره ها را که متعلق به دو مار جفتگیری کننده را از آن خودنموده و 40 روز باخود دارد مغناطیس طبیعی بدن با مغناطیس مهره مار هماهنگ شده وتقویت میشود وفرد دارنده بواسطه آن میدانی بمراتب وسیع تر وقویتر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود ساتع مینماید که آثار بیشماری را برای آن ناشی میگردد.

1_ بارمغناطیسی یادشده اعصاب را به طرزی ریلکس وآرام مینماید واسترس های آگاهانه واسترس های ناخودآگاه را میزداید که دارنده تا کنون آن را تجربه نکرده است. این آرامش ضمن ایجاد اعتماد بنفس وآثار دیگرش برفرد به افراد مرتبت با ایشان هم سرایت میکند ودراین حالت است که افراد هرچه مغرض تر وهرچه عصبانیترباشند باز به محض ملاقات حضوری با دارنده مهره مار در اثر آرامش ایجاد شده مثل موم رام میشوند وچون این حالت را مدام در حضورشما احساس میکنند شیفته شما میشوند ومدام دوست دارند در حضور شما باشند واز آرامش نایاب شما بهره مند گردند.
2_ بدلیل خاصیت فوق العاده مغناطیسی در مقابل بسیاری از بیماریها مصون خواهید بود تاثیر بسیا ربالای آن در تسکین درد ها هم برای استفاده کننده وهم مخاطبانیکه درکنار شما هستند ونیزاثرقاطع آن بر ازبین بردن جوش های صورت وزیبا ترکردن چهره به اثبات رسیده است.
3_ خاصیت مغناطیسی آن در ازبین بردن آثار سوء گوشی های تلفن همراه (موبایل ) ودکل های مخابراتی وتلوزیونی ونیز کابل های فشارقوی ولوازم خانگی وتمامی موارد ی از این دست دیگرخصوصیت منحصر به فرد مهره ماراست .
تجار وسیاست مداران وچهره های کاریزماتیک درسطوح بالا درکشورهای خاورمیانه خصوصا شیوخ وبزرگان عرب مهره مار را به عنوان راضی سر به مهر با خود دارند اما فناوری اطلاعات واینترنت شرایطی را فراهم نموده است تا هیچ کالایی سری و مختص افراد خاص باقی نماند .

مهره مار دراولین برخورد شاید مساله ای خرافاتی بنماید ولی علم نوین متافیزیک که از جمله علوم پیشرفته وجدید بشر است وواقعیات پنهان بسیاری از موضوعات را کشف واثبات مینماند وعلم سنگ درمانی یکی از شاخه های بسیارجزیی آن است که امروزه توانسته است بسیاری از مشکلات حاد بشر را حل کند درخصوص مهره مار متافیزیک اینگونه اظهار نطر میکند :

هرشیء در جهان هستی بواسطه جوهره ساختاری خود نیرویی مغناطیسی دارد وبرآیند این انرزی های نهفته منتشر شده از اجسام واشیاء بصورت بسیار موثر وقابل مشاهده نظمی را در جهان هستی پدید می آورند که در قرآن مبین هم از آن یاد شده که در آیاتی به نگاه داشته شدن ستارگان وزمین درآسمانها با ستونهای نامریی به اذن خداوند قادرمتعال یادشده است .

خرید مهره مار اصل تضمینی

توصیه می کنیم این فرصت بسیار ویژه را از دست ندهید.

ابتدا بسته را درب منزل تحویل گرفته سپس وجه مورد نظر را به مامور پست تحویل دهید .

قیمت این مجموعه بی نظیر فقط ۱۰۰۰۰تومان می باشد

قیمت این مجموعه بی نظیر فقط ۱۰۰۰۰تومان می باشد

مارهای نر وماده به دلیل وضعیت خاص آناتومیک خود

ازشرایط متفاوتی برخوردارند تا انگیزش برای آمیزش را

پیداکنند وبر آن وضعیت فائق آیند .وبا این عمل ادامه

بقاء یابند .خداوند متعال متابولیسم بدن مار را بگونه ای

آفریده است که درطول سال یک ترشح استخوانی

ازجنس شاخ بر روی سرخود همانند پینه ترشح مینماید

که دارای بیشترین بار مغناظیسی نسبت به سایر

اجسام واشیاء است وبصورت تک قطبی است که آن را

بنام مهره مار میشناسیم

خرید مهره مار اصل عشق و دوستی

قیمت این مجموعه بی نظیر فقط ۱۰۰۰۰تومان می باشد

ابتدا بسته را درب منزل تحویل بگیرید سپس وجه موردنظر را به مامور پست بپردازید.

مهره مار ،مهره ی مار ،خرید پستی مهره مار،خرید پستی مهره ی مار فقط در اینجا

مهره مار درمارهای نر بار مثبت ومهره مار در مارهای ماده حامل بار انرژی منفی هستند که مانند آهنربایی متابولیک دوجفت را بسوی هم جذب نموده ومقربت برای ادامه نسل را باعث میگردد .اندازه این مهره ها حدودا به قدر ۲ عدد لپه معمولی است .بعد از عمل جفت گیری این مهره ها ازسرمارجداشده وبرزمین میافتد اگرفردی بتواند این مهره ها را که متعلق به دو مار جفتگیری کننده را از آن خودنموده و۴۰ روز باخود دارد مغناطیس طبیعی بدن با مغناطیس مهره مار هماهنگ شده وتقویت میشود وفرد دارنده بواسطه آن میدانی بمراتب وسیع تر وقویتر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود ساتع مینماید که آثار بیشماری را برای آن ناشی میگردد.

قیمت این مجموعه بی نظیر فقط ۱۰۰۰۰تومان می باشد

۱-بارمغناطیسی یادشده اعصاب را به طرزی ریلکس وآرام مینماید واسترس های آگاهانه واسترس های ناخودآگاه را میزداید که دارنده تا کنون آن را تجربه نکرده است .این آرامش ضمن ایجاد اعتماد بنفس وآثار دیگرش برفرد به افراد مرتبت با ایشان هم سرایت میکند ودراین حالت است که افراد هرچه مغرض تر وهرچه عصبانیترباشند باز به محض ملاقات حضوری با دارنده مهره مار در اثر آرامش ایجاد شده مثل موم رام میشوند وچون این حالت را مدام در حضورشما احساس میکنند شیفته شما میشوند ومدام دوست دارند در حضور شما باشند واز آرامش نایاب شما بهره مند گردند.

۲- بدلیل خاصیت فوق العاده مغناطیسی در مقابل بسیاری از بیماریها مصون خواهید بود تاثیر بسیا ربالای آن در تسکین درد ها هم برای استفاده کننده وهم مخاطبانیکه درکنار شما هستند ونیزاثرقاطع آن بر ازبین بردن جوش های صورت وزیبا ترکردن چهره به اثبات رسیده است .

۳- خاصیت مغناطیسی آن در ازبین بردن آثار سوء گوشی های تلفن همراه (موبایل ) ودکل های مخابراتی وتلوزیونی ونیز کابل های فشارقوی ولوازم خانگی وتمامی موارد ی از این دست دیگرخصوصیت منحصر به فرد مهره ماراست .

تجار وسیاست مداران وچهره های کاریزماتیک درسطوح بالا درکشورهای خاورمیانه خصوصا شیوخ وبزرگان عرب مهره مار را به عنوان راضی سر به مهر با خود دارنداما فناوری اطلاعات واینترنت شرایطی را فراهم نموده است تا هیچ کالایی سری ومختص افراد خاص باقی نماند .دربرخی مناطق همچون آذربایجان افراد محلی ای وجود دارند که نسل اندر نسل به تهیه مهره مار میپردازند .

خرید مهره مار اصل اصل ارزان برای محبت و خوش شانسی

قیمت این مجموعه بی نظیر فقط ۱۰۰۰۰تومان می باشد

مهره مار چگونه به دست می آید ؟
مهره مار به دست مارگیران و حادثه جویان بسیار حرفه ای و از جان گذشته ای که روزها و شبها را در کوه ها و دشت ها سپری می نمایند به دست می آید . این مار گیران در مواقع مناسب و پس از جفت گیری مار موفق به بدست آوردن مهره مار می شوند .
مار ها پس از جفت گیری در یک مکان خاص و در طبیعت آزاد و در صورتی که به دور از چشم همگان باشد پس از اتمام جفت گیری قطعه ای استخوانی را در محل جفت گیری رها می سازند که به آن مهره مار یا محبت مار می گویند . این قطعه استخوانی از نیروی بسیار قوی مغناطیس حیوانی برخوردار بوده و دارنده آن دارای محبوبیت و مقبولیت بسیار می گردد . قطعات دیگر نیز در زمان های مناسب دیگر و پس از کشتن مارها به دست می آید .
بطور کلی خواص اصلی نیروی فوق العاده مار در مهره مار نهفته است و به همین دلیل گاهی تنها دوعدد مهره مار به انضمام نیش مار به فروش می رسد .
دو عدد دندان مار نیز خواص بسیار نیرومندی در ایجاد شانس و طالع نیکو داشته و دارنده آن ها از شانس و بخت بسیار خوبی برخوردار می شود.
چگونه بدانیم مهره مار اصل است یا خیر ؟
بطور کلی تاکنون هیچگونه گزارشی از ایجاد و فروش مهره مار تقلبی منتشر نشده است . ولی برای این که شما عزیزان از قابلیت های جادویی این مهره ها باخبر شوید باید بدانید که آزمایش اصالت مهره های مار به صورت زیر انجام می گردد :
آزمایش اصالت مهره های مار :
اگر دو عدد مهره مار اصل را در ظرفی حاوی سرکه خالص انگور ( تاکید میکنیم سرکه کاملا خاص انگور ) قرار دهید خواهید دید که این دو مهره مار پس از مدتی حرکت نموده به همدیگر نزدیک شده و به هم می چسبند! زمان حرکت کردن و به هم چسبیدن آن ها ممکن از از چند دقیقه تا چند ساعت متغیر باشد و این هم به دلیل شرایط فیزیکی و روحی مار ها در زمان جفت گیری می باشد .
قابل ذکر است پس از انجام این آزمایش مهره های مار بکلی خاصیت جادویی خود را از دست می دهند .

خرید مهره مار اصل

قیمت این مجموعه بی نظیر فقط ۱۰۰۰۰تومان می باشد

در هر صورت اگر :

۱- اگر می خواهیددر بین دوستان و آشنایان خود محبوبیت بیشتری داشته باشید !
۲ – اگر می خواهید در بین دوستان وآشنایان همیشه محور بوده و به اصطلاح نگین جمع گفتگو و محفل دوستانه خود باشید!
۳ – اگر می خواهید خوشبختی به شما رو کند !
۴ – اگر می خواهید طعم خوش شانسی را با تمام وجود بچشید !
۵ – اگر می خواهید حرف های شما و پیشنهادات خوب شماخیلی بیش از پیش مورد توجه جمع و مورد پذیرش آنها قرار گیرد !
۶ – اگر می خواهید کاملا به صورت ناخود آگاه همه به طرف شما جذب شوند !
۷ – اگر می خواهید در تمامی مراحل زندگی احساس پیروزی و خوش شانسی کنید !
۸ – اگر می خواهید وضع مالی شما به سمتی که می خواهید رو کند و بهتر شود !
۹– اگر می خواهید در مراحل شغلی خود پیشرفت داشته باشید !
۱۰ – اگر می خواهید کسی که شما دوستش دارید او نیز به طرف شما کشش و تمایل پیدا کند .

۱۱- اگر میخواهید در کجا و هر زمان محبوب باشید ! مطمئن باشید این خرافات نیست با مهره ی مار آرزوهای شما دست یافتنی می شود

۱۲ – اگر دوست دارید فردی متفاوت باشید که همه آرزو داشته باشند که مثل شما باشند !

۱۳ – اگر می خواهید در مراحل درسی خود موفق بوده و پیشرفت کنید !

۱۴ – اگرمی خواهید از اعتماد به نفس خیلی بیشتری نسبت به قبل برخوردار شوید ! ۱۵ – اگر میخواهید ایمانتان محکم تر شود وخدا را با احساس بیشتری درک کنید !

خرید مهره مار اصل اینترنتی

چاره همان مهره مار معروف است که فرصت خریدش شایدفقط یکبار فراهم شود.

خرید مهره مار اصل

قیمت این مجموعه بی نظیر فقط ۱۰۰۰۰تومان می باشد

ابتدا بسته را درب منزل تحویل بگیرید سپس وجه موردنظر را به مامور پست بپردازید.

بر اساس اعتقاداتی این مهره دارای اثبات از نظر علم متالوژی می باشد. حتما این جمله را شنیده اید که وقتی فردی محبوبیت خاصی در بین مردم دارد مردم می گویند مهره مار دارد.

از دیدگاه ویکی پدیا : “مهره مار هم به عنوان پادزهر استفاده می‌شده و هم آنرا موجب دلبستگی مرد به زن می‌دانسته‌اند.”

مار

تعریف مار از دانشنامه ویکی پدیا : “مار، نوعی حیوان خزنده است که خودش را با خزیدن به جلو می‌کشد.”

فرهنگ معین : “جانوری است از راسته خزندگان با بدنی استوانه‌ای شکل و نرم که روی زمین می‌خزد و انواع مختلف دارد اعم از سمی یا غیرسمی. ؛ ~ ِ خوش خط و خال کنایه از: شخص حیله گر و نادرست.”

دانشنامه رشد : “گرچه مارها دارای پا نیستند ولی قادرند بسیار سریع حرکت کنند و اغلب شناگران خوبی هستند . همه مارها گوشتخوارند و طعمه خود را توسط حس بویایی و یا حس ارتعاش ، شکار می کنند. آنها تمام شکار خود را با جابه جا کردن آرواره پایینی و گشودن دهان بطور وسیع به یکباره می بلعند . اکثر مارها مانند دیگر خزندگان تخم می گذارند.”

مهره مار از دیدگاه متافیزیک

تمام اشیای موجود در جهان دارای نیرویی مغناطیسی می باشند. مارها یکبار در سال ترشحی از جنس استخوان روی سرش درآمده که دارای قطب مغناطیسی قوی تری نسبت به سایر اجسام است که به آن مهره مار می گویند. این مهره در مارهای مذکر مثبت بوده و در مارهای ماده منفی است که جنس نر و ماده را به سوی یکدیگر می کشاند و عامل ادامه نسل و بقای مارها می باشد.

اگر فردی این دو مهره را به مدت یک ماه الی ۴۰ روز داشته باشد نسبت به سایر افراد انرژی مغناطیسی بیشتری از خود منعکس می کند که دارای آثاری واضح می باشد.

برخی از مزایای متافیزیک مهره مار

انرژی مغناطیسی این مهره آرامش خاصی به شما و اطرافیانتان می دهد و از استرس ها می کاهد که همین امر موجب افزایش اعتماد به نفس می باشد. به عنوان مثال فردی که عصبانی می باشد به ملاقات شما می آید و به محض ملاقات با شما احساس آرامش خاصی می نماید و همیشه دوست دارد در کنار شما باشد که به آرامش دست یابد و بدین ترتیب شیفته شما می گردد.این انرژی مغناطیسی شما در مقابل برخی از بیماری ها محافظت نموده و دردهایتان را بهبود و تسکین می دهد و چهره را زیباتر می نماید و به آن جدابیت می بخشد.این خاصیت مغناطیسی شما را در مقابل میدان های مغناطیسی مضر از جمله تشعشعات تلفن همراه و برق فشار قوی و دیگر لوازم برقی محافظت می نماید.تاجران و برخی از افراد سیاسی در کشورهای خاورمیانه مخصوصا شیخ های عرب همیشه همراه خود مهره مار دارند اما با وجود اطلاع رسانی های اینترنتی این سر افشا گردیده است.

خرید مهره مار اصل هندوستان

مهره مار اصل

اگر بدنبال خوشبختی هستید.
اگر بدنبال کسب جایگاه تاثیر گذار در بین جمع دوستان و همکاران و خانواده هستید.
اگر محبوبیت را دوست دارید .
اگر دوست دارید با تسلط بر ضمیر ناخودآگاه خود زندگی سرشار از اعتماد بنفس را تجربه کنید .
اگر می خواهید حرف های شما و پیشنهادات خوب شماخیلی بیش از پیش مورد توجه جمع و مورد پذیرش آنها قرار گیرد
اگر می خواهیدجذابیت خاصی داشته باشید.
اگر می خواهید طعم خوش شانسی را با تمام وجود بچشید .
اگر می خواهید وضع مالی شما به سمتی که می خواهید رو کرده و بهتر شود .
اگر می خواهید کسی که شما دوستش دارید او نیز به طرف شما کشش و تمایل پیدا کند .
اگر می خواهید کسی در محل کار موی دماغ شکا نشود .
پیشنهاد ما به شما کاملترین پکیج مهره مار با رنگ روشن (با بیشترین بار فرا مغناطیسی) از دهکالا می باشد .

خرمهره,مهره خر,مهره ی خر,خرمهره اصل,مهره خراصل,تشخیص خرمهره اصل از تقلبی,خرید خرمهره,فروش خرمهره,خرید اینترنتی خرمهره,خرید پستی خرمهره,خرمهره چیست؟,تاثیر خرمهره,رنگ خرمهره,اندازه خرمهره,خرمهره هندی,خرمهره پاکستانی,خرمهره با ضمانت کتبی,حقیقت خرمهره,سایت خرمهره,شماره تماس خرمهره,دعای خرمهره,ذکرخرمهره,طلسم خرمهره,گردنبند خرمهره,انگشترخرمهره,وجودخرمهره,خرمهره از کجا بدست می آید,شکل خرمهره,سایزخرمهره,خرمهره تضمینی,خرمهره واقعی,قیمت خرمهره,طلسم کارگشای خرمهره,محبوبیت خرمهره,جذابیت خرمهره,فروش الینترنتی وپستی خرمهره,آیا خرمهره واقعیت دارد؟,وبلاگ خرمهره,اطلاعات خرمهره,مقاله خرمهره,خرمهره آبی رنگ,خرمهره شیری,خرمهره سفید,مکان خرمهره,فروشگاه اینترنتی خرمهره,مهره ی خر اصلی,مهره ی خر پاکستانی ,مهرهی خرهندی,اثرات خرمهره,اثرات مهره ی خر,مهره ی خر انگشتی,خرمهره پلاستیکی,خرمهره استخوانی,خرمهره غضروفی,خرمهره واقعی,مهره ی خر واقعی,خرمهره میلیونی,خرمهره ارزان قیمت,بازار خرمهره,وجود خرمهره,مطلب درباره خرمهره,خرمهره افغانی,خرمهره مارکالی مارکت,سفارش خرمهره,سفارش وخرید اینترنتی خرمهره پاکستانی اصل با ضمانت کتبی معتبر مهره مار اصل, مهره مار اصل هندی, مهره مار, خرید وفروش پستی مهره خر وخر مهره, مهره مار ایرانی, , اصل مهره مار, مهره مار, اصل ایرانی, خرید وفروش مهره مار اینترنتی, مهره مار اصل هندی, فروش مهره مار اصل,, خرید وفروش مهره ماراینترنتی وپستمهره مار کبری هندی, مهره مار شاه مار, مهره مار افعی مهره مار جعفری, مهره مار افریقایی, مهره مار ایرانی, مهره مار پاکستانی, مهره مار آبزی, حقیقت مهره مار, روش تست مهره مار, مهره مار به شرط, مهره مار ضمانتی, مهره مار تضمینی,مهره مار میلیونی, سایت مهره مار, اندازه مهره مار, انواع مهره مار, مهره مار گارانتی دار, مهره مار اینترنتی, مهره مار تقلبی, تشخیص مهره مار, نوع مهره مار, مهره مار جذابیت زا, مهره مار صددرصد اصل, مهره مار هندوستان,مهره مار بمبی, عکس مهره مار, چگونه مهره مار داشته باشیم, مهره مار چیست؟, راههای خرید مهره مار, تهیه مهره مار ازاینترنت, طلسم محبت مهره مار, طلسم کارگشای مهره مار, طلسم عشق مهره مار, طلسم جذابیت مهره مار, طلسم کارگشای مهره مار,طلسم بخت گشای مهره مار, طلسم پولدار شدن مهره مار, محبوبیت مهره مار, طلسم رزق وروزی, طلسم شغل مناسب, قیمت مهره مار, راههای پولدارشدن مهره مار, انرژی مهره مار, تاثیر مهره مار, اعتماد به نفس مهره مار آرامش مهر, مهره ی مار,مهره مار نفوذگر, عاشق ومعشوق مهره مار,زندگی رمانیک با مهره مار, روابط احسایس مهره مار, روابط عاشقانه مهره مار, مکمل مهره مار, غذای مهره مار, تغذیه مهره مار,جذابیت مهره مار, تشخیص مهره مار,طرز تهیه مهره مار,بهترین نوع مهره مار, مناسبترین مهره مار, ارزان ترین مهره مار گران ترین مه, تصویر مهره مار,سایت رسمی مهره مار, سایت تایید شده مهره مار, بهترین سایت مهره مار, وبلاگ مهره مار, لینک خرید مهره مار, مکان مهره مار, انواع مار, مغازه مهره مار, آدرس مهره مار, فروشنده مهره مار,تلفن مهره مار,موبایل مهره مار, تلفن ثابت خرید مهره مار, موبایل خرید مهره مار, تلفن فروشنده مهره مار, دیدن مهره مار, خانه مهره مار, خرید پستی مهره مار, خرید حضوری مهره مار, مهره مار کجاست؟, کتاب مهره مار, گردنبند مهره مار,دعای مهره مار, آهنگ مهره مار, ذکر مخصوص مهره مار, جادوی مهره مار, مهره مار زبانبند, مهره مار شدید اتاثیر, دوستیابی مهره مار,لذت درروابط زناشویی مهره مار, دستبند مهره مار, بهبود اعصاب مهره مار,ناموس کفتار,فرج کفتار,طلسم کفتار,تن کفتار,چیز کفتار,آلت زنانه کفتار,تاثیرات ناموس کفتار,تاثیرات فرج کفتار,تاثیرات طلسم کفتار,خرید اینترنتی ناموس کفتار,خرید وفروش کوس کفتار,خواص کس کفتار,طلسم کفتار چیست؟,دعا ناموس کفتار,ذکر طلسم کفتار,ناموس کفتار اصل,طلسم کفتار اصل,فرج کفتار اصل,تن کفتار اصل,کوس کفتار اصل,کس کفتار اصل,عکس ناموس کفتار اصل,تصویر کوس کفتار اصل,چگونه کس کفتار خرید کنیم؟خرید کوس کفتار از اینترنت,طلسم فرج کفتار,طلسم کوس کفتار,خرید پستی کسکفتار,کس کفتار خشک,کوس کفتار اصل پاکستانی,کوس کفتار تضمینی,کس کفتار به شرط اصل بودن,کس کفتار خیس,ناموس کفتار خیس,طلسم کفتار خیس,تن کفتار خیس,فرج کفتار خیس,

راه تشخیص برای خرید مهره مار اصل

مهره را در سرکه انگور قرار دهید هر دو مهره به دلیل خاصیت مغناطیسی مثبت و منفی به سمت همدیگر آمده و نزدیک می گردند که این حرکت ممکن است تا چند ساعت به طول انجامد.
سایت تبیان نیز در مقاله ای با عنوان “مهره مار داشته باشید” در مورد روابط عاطفی زن و شوهر توضیحاتی داده است که می توانید آن را نیز مطالعه نمایید.

روش دیگر تست این مهره آزمایش خاصیت جذابیت است بدین ترتیب که شما در جمع دوستان و یا پیش همسرتان باید احساس نمایید که به شخص مورد نشر جلب شما می شود و بیشتر از قبل به شما توجه دارد. این روش تشخیص دقیق تر می باشد.

جهت خرید مهره مار روی دکمه خرید پستی کلیک نمایید و پس از دریافت محصول وجه آن را به مامور پست بدهید.

مهره مار در متافیزیک

هر ماده و شیء موجود در طبیعت دارای خواص مغناطیسی می باشد که در مهره مار این خواص مغناطیسی تک قطبی به میزان زیادی وجود دارد و در مارهای نر بار + و در مارهای ماده بار – وجود دارد که بین این دو جنس ایجاد کشش می نماید.

اگر شخصی به مدت ۴۰ روز مهره مار همراه داشته باشد بدن او نیز دارای بار مغناطیسی بیشتری می گردد که در بسیاری از موارد به فرد کمک می نماید مثلا باعث آرامش فکری می گردد و فرد را در مقابل بیشتر بیماری ها محفوظ می دارد. همچنین دارنده مهره مار جوش های صورت را از بین برده و فرد را در مقابل تشعشعات اطراف اعم از تلفن همراه ، تلویزیون و سایر لوازم الکترونیک نیز محفوظ می دارد.

برای خرید مهره مار روی دکمه خرید پستی قرمز رنگ کلیک کرده و پس از پر کردن فرم سفارش آن را درب منزل دریافت نموده و وجه را به مامور پست تحویل دهید.

آمیزش بین مارها

مارهای نر و ماده دارای شرایطی متفاوت می باشند تا انگیزه آمیزش در جنس مخاف خود ایجاد نمایند و یک ترشح استخوانی شبیه شاخ روی سر او ایجاد می نماید که این مهره مار دارای خاصیتی مغناطیسی می باشد که نسبت به بقیه اشیاء بیشتر می باشد.

چه نکاتی را باید در هنگام خرید مهره مار باید رعایت کنیم ؟

۱- اطلاعات کافی در مورد مهره مار را بدست آورید تا خریداران از این نقطه ضعف شده سوء استفاده نکنند و هر چیزی را به عنوان مهره مار به شما نفروشند .

۲- دقت کنید مهره ی مارها جفت باشند ( نر وماده )

۳- آزمایش مهره مار را انجام دهید .

۴- مهره مار دارای ارزش بالایی است بنابراین درصورتی که فروشنده به قیمت بسیار پایین آن را می فروشد به اصل بودن مهره مار شک کنید .

۵- به اندازه مهره مار ها دقت کنید . مهره مار مونث دو برابر لپه و مهره مار مذکر سه برابر سایز یک پله است .

۶- به رنگ مهره مارها نگاه کنید اگر مهره مار سیاه شه باشد قدیمی بوده و اثر مغناطیسی خود را از دست داده است وقابل استفاده نمی باشد .

چگونه مهره مار های طبیعی درست می شوند ؟

در روش سنتی که مارگیران باید کمین کنند تا مارها جفت گیری کرده و سپس از جفت گیری آن ها مهره مار را بدست آورند که این کار نیاز به زمان و هزینه بالایی دارد .

در روش های مدرن امروزی مارهایی را که زیاد جفت گیری می کنند را جمع آوری می کنند و به صورت جفت جفت کنار هم نگه می دارند و آن ها را در شرایط مناسب غذایی قرار می دهند تا جفت گیری بیشتری انجام دهند سپس تمام مهره های آن ها را جمع آوری می کنند . مزایای روش های مدرن این است که قیمت تمام شده پایین است . مهره مار در کشور هندوستان از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار می باشد.

خواص اصلی و نیروی مار در مهره مار قرار دارد برای همین است که دو عدد مهره مار به اضافه نیش مار را به فروش می رسانند . دندان مار نیز خواص بسیاری در ایجاد شانس و بخت دارد .
از کجا بفهمیم که مهره مار اصلی است ؟
چطور می توان تشخیص داد که مهره مار اصل است یا خیر ؟

با استفاده از روش های زیر به راحتی اصل یا فرع بودن مهره مار را تشخیص دهید :

۱- بسته باید شامل نیش مار و دندان مار باشد .

۲- مهره مار را در ظرفی حاوی سرکه خالص انگور قرار دهید اگر بعد از مدتی دو مهره مار بهم نزدیک شدند ( این زمان ممکن است چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد ) این ترفند نشان می دهد که مهره مار اصلی می باشد . اگرهزاران بار هم این عمل تکرار شود در هر بار دو مهره به هم نزدیک شده وبه یکدیگر می چسبند .

چگونه مهره مار را درست می کنند؟

مارگیران روزها و شب ها را در کوه ها و دشت ها سپری می کنند و از این طریق مهره مار را درست می کنند . مارگیران در زمان مناسب و پس از این که مار جفت گیری کرد مهره مار را تولید می کنند.
مارها پس از جفت گیری قطعه ی استخوانی را در محل جفت گیری رها می کنند این قطعه استخوانی نیروی بسیار قوی ای دارد و دارنده آن دارای محبوبیت خاصی می شود. دیگر قطعات هم در زمان های دیگر و پس از کشتن مارها تهیه می شود.

 خرید مهره مار اصل کمیاب

خوشبختی را از ما بخواهید

مهره مار

 

مهره مار چیست؟

در آمیزش فصلی مارها با یکدیگر (دقیقا بعد از آمیزش ) غضرفی از بالای چشمان مار و از نزدیکی رسنگاه مار ترشح میشود که بعد از مدتی به شکل تکه استخوانی درمی آید و به آن مهره مار میگویند وحتما باید هر دو مهره از جفت طبیعی مار باشند چون یک مهره مار فایده ای ندارد.

مهره خر چیست؟

قطعه ای استخوانی است که از استخوان گردن خر در آورده می شود و به اشکال مختلف مانند گردن بند و مچ بند مورد استفاده قرار میگیرد.

ناموس کفتار چیست؟

آلت جنسی کفتار ماده است که بیشتر در کشور پاکستان توسط شکارچیان این حیوان با روش خاصی خشک گردیده و با طلسم مخصوصی که به همراه دارد معمولاٌ برای روابط جنسی به کار میرود.

 

فروش مهره مار ,مهره مار ,مهره مار واقعی, مهره مار اصل, مهره مار با کیفیت, مهره مار جذابیت, مهره مار طبیعی ,مهره مارها ,گرنبند مهره مار ,جذب جنس مخالف ,خرید مهره مار ,خرید پستی مهره مار ,سنگ مار

انواع مهره مار:

مهره مار از جفت گیری اشکال گوناگون مارها در طبیعت یافت میشود که از مهمترین آنها میتوان اشاره کرد به مهره مار شاه کبری – مهره مار افعی هندی – مهره مار ایرانی و…. اما بطور کلی استفاده از مهره مار گرچه توسط شامانها رایج گردیده در حال حاضر تاثیرات شگرف آن توسط علوم متافیزیک و حتی علوم مربوط به انرژیهای پنهان به اثبات رسیده است و از نظر علمی نوعی نیاز بدن مار در فصل مقاربت است , لذا دسته بندی کردن انواع مهره مار سوء استفاده از اذهان و باور عمومی نیست.

خرید مهره مار

 

تاثیرات مهره مار:

مهره مار با توجه به اینکه در زمان جفت گیری مارها و در اثر فرایند انرژی مغناطیسی بوجود می آید بیشتر در اعصاب و روان آدمی تاثیر میگذارد که باز بستگی به روحیات و خلق و خو و احساسات آدمی دارد, با توجه به مستندات بهترین و بیشترین تاثیرات را مهره مار شاه کبری در تمدد اعصاب , رسیدن به خودباوری و اعتماد به نفس مطلوب را دارد. البته نباید از دیگر تاثیرات مهره مارها غافل شد از جمله:

روابط اجتماعی – جذابیت میان اطرافیان – محبوبیت – دلبری و دلربایی – شانس – بخت گشایی – اقبال خوب – محبوبیت و جذابیت بین جنس مخالف – زبانبندی – طلسم محبت – کلید خوشبختی – اعتماد به نفس – آرامش روحس روانی – ثروت – گره گشایی مشکلات و….

 

 

اصلی یا تقلبی بودن مهره مار

خیلی ها می گویند راه تشخیص مهره مار اصل سرکه و آتش و … است ولی این فقط یک حرف است و صحت ندارد راحتترین راه تشخیص استفاده چند روزه از مهره مار است چون در چند روز اول مشخص می شود مهره مار شما چقدر برایتان خوش یمن بوده است .

محتویات بسته شامل:

*یک جفت (دو عدد)مهره مار اصل

*دو عدد طلسم محبت

*یک عدد نیش مار

قیمت این مجموعه بی نظیر فقط ۱۰۰۰۰تومان می باشدقیمت:10,000 تومان
افزودن به سبد خرید

دیدگاه ها

 • علی عاطف زاده آوریل 21, 2019 :: 8:34 ق.ظ

  سلام ببخشیداین مهره ماراصل هستند اگه اصل هستن چطورقیمتشون ده هزارتومان است

  • kala آوریل 22, 2019 :: 6:05 ب.ظ

   سلام مهره مارها اصل هست و دلیل گرانی در سایت های دیگر سو استفاده از احساسات مردم هست

 • ali abolpur آوریل 30, 2019 :: 11:43 ب.ظ

  خوشبختی وبدبختی همه تنهاکسی می دهد که نتنها انسان بلکه تمام موجودات وجهان هستی راافریده هرچیزی تاخوده خدانخوادانجامش به هیچ عنوان نخواهدشد به غیرخدا پناه بردن شرکه پس بایدانهم ازصمیم قلب فقط ازخودش خوشبختی دناواخرت راخواست بس

ارسال دیدگاه